wtorek, Grudzień 6, 2022

Diakonia Komunikowania Społecznego

Misją Diakonii Komunikowania Społecznego jest służba kulturze spotkania oraz przekładanie wiary na fakty kulturowe i społeczne przy wykorzystaniu współczesnych środków społecznego przekazu.

Administratorzy strony

Administrator może wszystko – zarówno zarządzać treściami (czyli robić to, co redaktor) jak i zajmować się sprawami technicznymi, takimi jak wykonywanie aktualizacji, zarządzanie użytkownikami, zarządzanie wtyczkami, zmiany w ustawieniach strony oraz motywu. Kontakt mailowy do Administratorów: dks@lublin.oaza.pl

Andrzej Jaksim

Administrator

O sobie:

Pawel Kaniuk

Administrator

Od lat osiemdziesiątych członek RŚŻ, obecnie z żoną w Domowym Kościele. Zawodowo: wydawca, właściciel agencji reklamowej i zawodowy fotograf.
Kontakt telefoniczny
(tylko w sprawach nie cierpiących zwłoki)
+48 502 362 522

Michał Kulpa

Administrator

Szczęśliwy ojciec dwóch synów i mąż wspaniałej żony. Aktualnie w Domowym Kościele. Zawodowo: prowadzenie swojego biznesu.

Redaktorzy

Redaktor może publikować, edytować i usuwać wpisy innych użytkowników, zarządzać kategoriami i tagami wpisów, edytować i usuwać pliki w bibliotece multimediów, zarządzać komentarzami oraz dodawać i publikować strony. Innymi słowy może robić wszystko, co jest związane z treścią strony. Redaktor musi być członkiem DKS.

ks. Jerzy Krawczyk

Redaktor

O sobie:

Krzysztof Winiarczyk

Redaktor

O sobie:

Radosław Hałas

Redaktor

O sobie:

Patryk Samborski

Redaktor

O sobie:

Autorzy

Autor może dodawać i publikować własne wpisy oraz edytować je i usuwać (nawet po publikacji). Może także dodawać pliki do biblioteki multimediów (wgrywać na serwer) i zamieszczać je w swoich wpisach.

Każda diakonia może oddelegować od siebie przynajmniej jednego Autora odpowiedzialnego za dostarczanie informacji z tej konkretnej diakonii. Ale autorem może być każdy chętny do dzielenia się przemyśleniami i relacjonowania wydarzeń dziejących się we wspólnotach. Ze względu na dość duże uprawnienia, powiwnien być osobą zweryfikowaną przez członków DKS, lub poleconą przez odpowiedzialnych w Ruchu.

Chętny Oazowicz

Autor

O sobie:

Współpracownicy

Współpracownik to użytkownik, który może dodawać wpisy, ale nie może ich publikować (zapisują się one jako szkice, a następnie musi je zaakceptować redaktor lub administrator). Współpracownik ma także możliwość edycji i kasowania swoich wpisów przed publikacją.

KAŻDY MOŻE WSPÓŁREDAGOWAĆ NASZĄ WSPÓLNĄ STRONĘ OAZOWĄ!

Nie każdy może chcieć zostać współpracownikiem, ale każdy oazowicz – od tego najmłodszego do najstarszego – może być współautorem treści na naszej stronie – wystarczy tekst i zdjęcia przesłać mailem dks@lublin.oaza.pl – resztą zajmie się redakcja!