Gorąco zachęcamy i zapraszamy wszystkich do włączania się w prace nad współtworzeniem NASZEJ strony oazowej! Prosimy o nadsyłanie relacji, fotorelacji, świadectw, zaproszeń, tekstów polemicznych, opinii, recenzji, treści formacyjnych – wszystkiego, co mogłoby zainteresować i ubogacić innych oazowiczów.

Kogo potrzebujemy?

Pilnie potrzebujemy redaktorów, autorów i współpracowników oraz autorów zdjęć. Każdy może współtworzyć i ubogacać naszą stronę…

  • Redaktor może publikować, edytować i usuwać wpisy innych użytkowników, zarządzać kategoriami i tagami wpisów, edytować i usuwać pliki w bibliotece multimediów, zarządzać komentarzami oraz dodawać i publikować strony. Innymi słowy może robić wszystko, co jest związane z treścią strony.

Redaktor powinien być członkiem Diakonii Komunikowania Społecznego (ze względu na duże uprawnienia do wstawiania i modyfikowania treści na stronie)  i aktywnie uczestniczyć w redagowaniu strony oazowej.

  • Autor może dodawać i publikować własne wpisy oraz edytować je i usuwać (nawet po publikacji). Może także dodawać pliki do biblioteki multimediów (wgrywać na serwer) i zamieszczać je w swoich wpisach.

Autorem może być każdy chętny do dzielenia się przemyśleniami i relacjonowania wydarzeń dziejących się we wspólnotach. Ze względu na dość duże uprawnienia, powinien być osobą zweryfikowaną przez członków DKS, lub poleconą przez odpowiedzialnych w Ruchu.

  • Współpracownik to użytkownik, który może dodawać wpisy, ale nie może ich publikować (zapisują się one jako szkice, a następnie musi je zaakceptować redaktor lub administrator). Współpracownik ma także możliwość edycji i kasowania swoich wpisów przed publikacją.

Każdy może współredagować naszą wspólną stronę Oazową!

Praktycznie każdy oazowicz – od tego najmłodszego do najstarszego – może być współautorem treści na naszej stronie – wystarczy tekst i zdjęcia przesłać mailem dks@lublin.oaza.pl – resztą zajmie się redakcja!

O tym, jak stworzyć i opublikować newsa na stronie oazowej przeczytasz tu: http://www.pawelkaniuk.pl/Oaza/krotka-instrukcja-jak-stworzyc-i-opublikowac-newsa-na-stronie-oazowej/

Napisz komentarz...

Prosimy - zostaw swój komentarz!
Wpisz proszę tutaj swoje imię